Stále se těšíme z dárků a děkujeme

Moc děkujeme za dárky k Vánocům, které dostali uživatelé v našem zařízení Stacionář Proboštov.

Krásné dárkové tašky plné malých překvapení: čaje, dobroty, vánoční přáníčka a krásné drobnosti na potěšení i trávení volného času dostali naši uživatelé od dětí, jejich rodičů a paní učitelek z MŠ Kamínek (Moskevské nám.). Dárečků bylo pod stromečkem mnoho! Také nezapomněli na naše kolegyně, které o uživatelé pečují. Moc děkujeme.

Také moc děkujeme všem dobrým lidem, kteří se účastnili projektu Ježíškova vnoučata a i letos obdarovali naše uživatele krásnými dárky. Jmenovitě to jsou: 

paní Libánská, paní Jalůvková, paní Loskotová, paní Vedralová, paní Aliapuliu, paní Matoušková, paní Langer, pan Kašpar a další.

Moc děkujeme za široká srdce připravená rozdávat radost a za projevenou úctu ke stáří. 

Co je nového

Nové konzultační hodiny ve stacionáři

Přidáno: 13. 5. 2022 - V rámci zvyšování kvality služeb týdenní stacionář, odlehčovací služba a denní stacionář poskytujeme nově stanovené osobní konzultační hodiny pro blízké osoby klientů s vedoucí zařízení: úterý 09:30 - 18:00 každá 2. sobota v měsíci 08:30 - 10:00 nebo dle telefonické domluvy. Při nich je možné spole…

KANAPE - společně do muzea 13/5/2022

Přidáno: 10. 5. 2022 - Společně po stopách zaniklého kláštera 13. 05. 2022 v 09:30 hodin Regionální muzeum v Teplicích na Zámeckém náměstí Sraz u vchodu do muzea Vstup: cena muzea 30,- Kč.  Těší se na vás Silva z Kanape!

Slavnostní otevření Kanape

Přidáno: 20. 4. 2022 - Slavnostní otevření Denního centra Kanape proběhne v úterý 3. května 2022 ve 13:00 hodin. Srdečně Vás zveme! Denní cetrum Kanape opět zahajuje svou činnost díky podpoře Města Teplice, nyní už nikoli jako sociální služba, ale volnočasový klub. Těšíme se, že se opět pravidelně uvidíme při oblíbených č…