Pro sociální služby všechny pravidla platí i nadále

Stanovená hygienická a další pravidla pro VŠECHNY NAŠE SLUŽBY STÁLE PLATÍ.

I přesto, že pro běžnou veřejnost v rámci rozvolňování opatření byla některé nařízení (např. povinnost nosit roušku ve vnitřních prostorách budov) zrušena, pro sociální služby toto zrušení neplatí.

Proto Vám děkujeme za pochopení, a že i nadále dodržujete všechny pravidla. Jejich znění pro jednotlivé služby si můžete přečíst níže.

Pravidla pro:

Návštěvy v našem Stacionáři v Proboštově ZDE

Přijímání nových uživatelů do služby Odlehčovací služby ZDE

Pravidelné aktivity v Denním centru KANAPE ZDE

Přijímání nových uživatelů do služby Denní a Týdenní stacionář ZDE

Co je nového

Děkujeme MŠ Moskevské nám. Kamínek

Přidáno: 15. 10. 2020 - Velice děkujeme dětem a paní učitelkám z MŠ Moskevské nám. Kamínek za krásná přáníčka, které vyrobily pro naše uživatele Stacionáře v Proboštově. Psaníčka "poslaly" k 1. říjnu 2020 Mezinárodnímu dni seniorů. K přání dobrého zdraví navíc dostali uživatelé dobrý lahodný čaj. Naoplátku jsme dětem posla…

ZMĚNY V KANAPI - JAZYKY ONLINE

Přidáno: 12. 10. 2020 - Vzhledem k aktuální situaci přecházíme v KANAPI tam, kde je to možné, na alternativní způsob poskytování služeb.   - jazykové kurzy jsou poskytovány on-line,     /pro více informací kontaktujte svou jazykovou lektorku/ - ostatní aktivity zatím neprobíhají až do odvolání.   Děkujeme za pochopení.

Zákaz návštěv ve stacionáři od 18/09/2020

Přidáno: 17. 9. 2020 - Na základě doporučení Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje jsou od 18.9.2020 do odvolání zakázány veškeré návštěvy v našem zařízení. Důvodem je snížení rizik při zvyšujícím se výskytu virového onemocnění. Všechny služby v tomto zařízení jsou zachovány. Hygienická opatření, která je provázejí s…