Pro sociální služby všechny pravidla platí i nadále

Stanovená hygienická a další pravidla pro VŠECHNY NAŠE SLUŽBY STÁLE PLATÍ.

I přesto, že pro běžnou veřejnost v rámci rozvolňování opatření byla některé nařízení (např. povinnost nosit roušku ve vnitřních prostorách budov) zrušena, pro sociální služby toto zrušení neplatí.

Proto Vám děkujeme za pochopení, a že i nadále dodržujete všechny pravidla. Jejich znění pro jednotlivé služby si můžete přečíst níže.

Pravidla pro:

Návštěvy v našem Stacionáři v Proboštově ZDE

Přijímání nových uživatelů do služby Odlehčovací služby ZDE

Pravidelné aktivity v Denním centru KANAPE ZDE

Přijímání nových uživatelů do služby Denní a Týdenní stacionář ZDE

Co je nového

Kondiční cvičení se nekonají až do odvolání!

Přidáno: 3. 8. 2020 - KONDIČNÍ CVIČENÍ KAŽDOU STŘEDU JSOU PRO OBĚ SKUPINY ZRUŠENA AŽ DO ODVOLÁNÍ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

KANAPE v provozu i přes léto

Přidáno: 22. 7. 2020 - Naše Denní centrum KANAPE funguje i přes celé léto! Přes celé léto je možné navštívit naše pravidelné týdenní aktivity. Tématické programy a jazykové kurzy z technických důvodů neprobíhají.  KANAPE stále funguje s novými pravidly, jejich přehled si přečtěte ZDE   Pravidelné týdenní programy: ÚTERÝ 0…

K přijetí do Stacionáře není třeba test

Přidáno: 6. 7. 2020 - Od 6. července 2020 je dle mimořádného opatření MZ opět povoleno přijímání uživatelů do našeho zařízení Stacionář Proboštov pro všechny služby BEZ povinného vyšetření na přítomnost SARS-CoV-2. Testování již není nutné.   Pravidla pro přijímání uživatelů pro všechny služby: - Vyplní čestné prohlášení…