Poděkování

Moc nám pomáhá, že máme kolem sebe tolik dobrých lidí a velice děkujeme všem, kteří jste nám v této pro nás nesmírně náročné době pomohli a nadále pomáháte.

Děkujeme moc šikovným ženám, které neváhaly pomoci s nedostatkem ochranných pomůcek, a začaly šít roušky pro naše pečovatelky. Byla to naše kolegyně Martina Příhodová Příhodová, Iveta Francová, Kateřina Jelinková, Margarita Slavíčková, Marie Doskočilová, Miroslava Ladová, Lenka Šimonová, Vendulka Drobná, Kateřina Barabášová, Věra Gajdůšková a Hana Pupíková . Jste skvělé, díky vám můžeme pečovat o všechny naše uživatele, kterých je přes 80, bez obav.

Děkujeme moc organizaci Spolu proti samotě a jejich báječným dobrovolníkům, kteří nám pomáhají s nákupy pro uživatele pečovatelské služby.

Děkujeme vám všem, kteří na nás myslíte a podporujte nás, včetně našich známých a rodin.

Co je nového

Poděkování

Přidáno: 19. 3. 2020 - Moc nám pomáhá, že máme kolem sebe tolik dobrých lidí a velice děkujeme všem, kteří jste nám v této pro nás nesmírně náročné době pomohli a nadále pomáháte. Děkujeme moc šikovným ženám, které neváhaly pomoci s nedostatkem ochranných pomůcek, a začaly šít roušky pro naše pečovatelky. Byla to naše kol…

Přerušení provozu Denního klubu KANAPE

Přidáno: 9. 3. 2020 - S účinností od 9.3.2020 přerušujeme dočasně provoz v našem Denním klubu Kanape včetně všech jazykových kurzů. Důvodem je zvyšující se výskyt virového onemocnění. Provoz je přerušen až do odvolání, aktuální informace zveřejíme zde na našem webu. Omlouváme se, a těšíme se na brzké shledání s Vámi.  D…

Zákaz návštěv ve stacionáři

Přidáno: 5. 3. 2020 - S účinností od 6.3.2020 jsou do odvolání zakázány veškeré návštěvy v našem zařízení. Důvodem je zvyšující se výskyt virového onemocnění. Současně musíme omezit i provoz denního stacionáře. Vaše veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na tel. čísle 608773447 Děkujeme za pochopení.