Hudba nám pomáhá - přijďte na koncert 30/05/2020

Určitě přijďte na krásnou hudbu a podpořit naší organizaci Senior Teplice! ❤️
Za sdílení teplických se nebudeme zlobit. 

 

CHARITATIVNÍ KONCERT NCC,

Sobota 30.5, Altán Zahradního Domu, Teplice, 19h

Ve spolupráci se Senior Teplice, spolkem Malá Paříž, Severočeskou filharmonií a společností Karla Halíře jsme pro Vás přichystali mimořádný charitativní koncert North Czech Capelly!!!
Programem tentokrát nebude jen krásná hudba, ale i dvě obrazové výstavy a díky přítomné prezentaci mezigeneračního projektu Senior Teplice i možnost pomoci aktivitám, kterými tato firma, již řadu let pomáhá aktuálně nejohroženější skupině obyvatel Teplic.


Na programu:
Nejhranější a nejznámější kompozice Italského baroka:

Antonio Vivaldi: Čtvero ročních dob:
1/ Concerto N.1 E dur RV 269 - La primavera - Jaro
2/ Concerto N.2 G dur RV 315 - L'estate - Léto
3/ Concerto N.3 F dur RV 293 - L'autunno - Podzim
4/ Concerto N.4 f moll RV 297 - L'inverno - Zima

Nejslavnější skladba W. A. Mozarta:
5/ W. A. Mozart - Malá Noční Hudba (Serenáda N.13 KV 525)

..a pár dalších nezanedbatelných přídavkových hudebních dárků.

 

Hudbu doprovodí výstava 12-ti bannerů popisujících "českou stopu" Vivaldiho Čtvera ročních dob, jež v okamžiku vzniku Vivaldi věnoval severočeskému hraběti Morzinovi. Výstava je zapůjčena z pražského Kostela Sv. Tomáše Společností Karla Halíře.

 

V OKOLÍ ALTÁNU BUDE DÁLE PROBÍHAT VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ zachycujích životní příběhy teplických klientů Senior Teplice (provozovatele pečovatelské služby, stacionáře a centra KANAPE).

 

SVOU MILOU A VÍTANOU ÚČASTÍ, STEJNĚ JAKO DOBROVOLNÝM PŘÍSPĚVKEM PODPOŘTE DOBROU VĚC. 

Co je nového

Kondiční cvičení se nekonají až do odvolání!

Přidáno: 3. 8. 2020 - KONDIČNÍ CVIČENÍ KAŽDOU STŘEDU JSOU PRO OBĚ SKUPINY ZRUŠENA AŽ DO ODVOLÁNÍ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

KANAPE v provozu i přes léto

Přidáno: 22. 7. 2020 - Naše Denní centrum KANAPE funguje i přes celé léto! Přes celé léto je možné navštívit naše pravidelné týdenní aktivity. Tématické programy a jazykové kurzy z technických důvodů neprobíhají.  KANAPE stále funguje s novými pravidly, jejich přehled si přečtěte ZDE   Pravidelné týdenní programy: ÚTERÝ 0…

K přijetí do Stacionáře není třeba test

Přidáno: 6. 7. 2020 - Od 6. července 2020 je dle mimořádného opatření MZ opět povoleno přijímání uživatelů do našeho zařízení Stacionář Proboštov pro všechny služby BEZ povinného vyšetření na přítomnost SARS-CoV-2. Testování již není nutné.   Pravidla pro přijímání uživatelů pro všechny služby: - Vyplní čestné prohlášení…